lat eng rus
Otrdiena, 27. septembris, vārda dienas svin: Ādolfs, Ilgonis

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Valdes locekļa vēlēšanas

Biedrība "Latvijas Kusība par neatkarīgu dzīvi" aicina biedrības biedrus iesniegt pieteikumus uz 1 biedrības valdes locekļa vakanci. Aicinām pieteikt kandidatūru uz biedrības valdes locekļa vakanci līdz 2021.gada 15.janvārim.
»lasīt vairāk

Vācam līdzekļus Grupu mājas pakalpojuma izveidei

Normāla dzīve sabiedrībā cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem. Kas tai ir nepieciešams? Pirmkārt normāls mājokļa pakalpojums!!! Grupu māja, kurā katram cilvēkam sava personīgā dzīvojamā telpa – istaba un personīgā vannas istaba. Nodrošinātas iespējas lemt par savu dzīvi un izdarīt ikdienas izvēles – ko ēdīšu, ko ģērbšu mugurā. Katram cilvēkam nepieciešams individuāls atbalsts sociālo kontaktu veidošanā un brīvā laika organizēšanā. Un normālas nodarbinātības aktivitātes darba dienās darba laikā (kuras nav tai pašā vidē, kurā cilvēks dzīvo). Mēs esam gatavi no mīta to pārvērst par realitāti! Paldies arhitektei Lienai Šiliņai par ieguldīto brīvprātīgo darbu arhitektūras meta izstrādē. Esam izstrādājuši konceptu un metodiku šī pakalpojuma sniegšanai. Šobrīd vācam līdzekļus Grupu mājas infrastruktūras izveidei.

Biedrības pilnsapulce

27.februārī sanāca biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” pilnsapulce, kuras laikā atskatījāmies uz gada laikā paveikto un plānojām biedrības darbību 2020.gadā. Biedriem bija iespēja uzzināt par biedrības jaunāka pētījuma „Bērnu un jauniešu ar attīstības traucējumiem situācija Latvijā.” pirmajiem rezultātiem.

Dalība LR1 raidījumā “Ģimenes studija”

LKNDz ergoterapeite Dita Rituma piedalījās LR1 raidījumā “Ģimenes studija”. Raidījuma tēma ļoti svarīga – pāraprūpe ģimenēs, kuras aug bērns ar funkcionāliem traucējumiem.
Īpašu paldies vēlamies teikt Baibai Baikovskai, RSU doktorantei, kuras personīgā pieredze ienesa īpašu pievienoto vērtību raidījumam.
»lasīt vairāk

Atsaucoties Eiropas Komisijas uzaicinājumam, biedrības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” valdes priekšsēdētāja Inga Šķestere un valdes locekle Tamāra Vahļina, 16.janvārī piedalījās EK organizētā konferencē “Towards Inclusion”. Viens no konferences organizēšanas iemesliem - šogad tiek atzīmēti 10 gadi, kopš Eiropas Savienībā tiek īstenotas koordinētas aktivitātes deinstitucionalizācijas (DI) īstenošanai.
»lasīt vairāk

Dalība Ziemeļvalstu un Baltijas valstu tikšanās reizē

12. un 13. novembrī „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”, pateicoties Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā uzaicinājumam, piedalījās Ziemeļvalstu un Baltijas valstu tikšanās reizē Tallinā. Tikšanās tēma bija invaliditātes politika un prakse.
»lasīt vairāk

LKNDz tiekas ar Eiropas Komisijas pārstāvjiem

LKNDz valdes priekšsēdētāja piedalās Eiropas Komisijas pārstāvju tikšanās reizē ar nevalstiskajām organizācijām EK faktu izpētes misijas ietvaros. Diskusijas laikā uzsvērām problēmjautājumus saistībā ar deinstitucionalizācijas projektu Latvijā, transinstitucionalizāciju (cilvēku pārvietošanu no vienas institūcijas uz citu), pakalpojumu neapmierinošo attīstību cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem, agrīnās intervences pakalpojumu neesamību, problēmām veselības aprūpes nodrošināšanā u.c.

LKNDz prezentē Latvijas situāciju

“Latvijas Kustības par neatkarīgu dzīvi” (LKNDz) priekšsēdētāja Inga Šķestere 12.septembrī Briselē piedalījās Eiropas Pakalpojumu Sniedzēju Cilvēkiem ar Invaliditāti Asociācijas (EASPD) organizētā seminārā, kurā tika prezentēts EASPD ziņojums par Eiropas Semestra īstenošanu “Atbalsta pakalpojumi cilvēkiem ar invaliditāti ES: realitātes pārbaude”.
»lasīt vairāk

Uzņemam Baltijas Sociālā darba vasaras skolas dalībniekus

Biedrības Dienas aprūpes centra pakalpojumā viesojas 11-tās Baltijas Sociālā darba vasaras skolas dalībnieki no Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas, Igaunijas un Latvijas. Stāstījām par darba metodēm, kuras izmantojam sniedzot dienas nodarbinātības pakalpojumu cilvēkiem ar smagiem intelektuālās attīstības traucējumiem. Uzsvērām dažādu jomu speciālistu sadarbības nozīmi kvalitatīva rezultāta sasniegšanā un dalījāmies ar pakalpojuma sniegšanas procesā integrētajām, Latvijas situācijai, inovatīvajām pieejām.

Dzīves kvalitātes izvērtēšana ilgstošas sociālās aprūpes centros

Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi sadarbībā ar LR Tiesībsarga biroju ir veikusi dzīves kvalitātes izvērtēšanu Valsts ilgstošas sociālās aprūpes centra "Rīga" filiālē "Ezerkrasti". Tiesībsarga biroja mājas lapā ir pieejamsziņojums par cilvēktiesību nodrošināšanu minētajā filiālē.
»lasīt vairāk
«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nākošā »»
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »