lat eng rus
Piektdiena, 16. aprīlis, vārda dienas svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Vācijas studentu prakse LKNDz sociālajos pakalpojumos
ziņa publicēta 24.04.2017 izdrukas versija

No 3.aprīļa līdz 28.aprīlim, jau otro gadu pēc kārtas biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” dienas aprūpes centra pakalpojumā cilvēkiem ar smagiem un dziļiem garīga rakstura traucējumiem tiek nodrošināta mācību prakses iespēja sociālā darba studentiem no Vācijas. Prakse tiek organizēta sadarbībā ar Robert-Kuemmert-Akademie. Šogad mācību praksē no Vācijas uz Latviju ir ieradušies trīs studenti. Prakses laikā Vācijas studenti aktīvi iesaistās dienas aprūpes centra darba procesos, gūstot praktiskā darba iemaņas jēgpilnu aktivitāšu nodrošināšanā cilvēkiem ar smagiem un dziļiem funkcionāliem traucējumiem. Studenti ar interesi apgūst biedrības izmantotās metodes gan komunikācijas veicināšanai ar cilvēkiem, kuriem ikdienā ir grūtības sazināties verbāli, gan arī gūst iemaņas, kā ikdienas darbā izmantot un pašiem veidot dažādus, kognitīvās spējas attīstošus uzdevumus cilvēkiem ar dažādu spēju līmeni. Studentiem prakses laikā ir bijusi iespēja apgūt arī praktiskas iemaņas, kā organizēt produktīvas nodarbinātības aktivitātes cilvēkiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem – mūsu dienas centra jaunieši kopā ar Vācijas studentiem ar prieku darbojas dienas centra sveču darbnīcā. Esam gandarīti, ka ne tikai mācāmies no citu valstu pieredzes, kā sniegt mūsdienīgus un cilvēku vajadzībām atbilstošus sociālos pakalpojumus cilvēkiem ar ļoti smagiem funkcionāliem traucējumiem, bet spējam arī dot citu valstu studentiem zināšanas un praktiskā darba iemaņas.  


 


Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »