lat eng rus
Svētdiena, 09. augusts, vārda dienas svin: Madara, Genoveva

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
NEWSCAT projekta tikšanās
ziņa publicēta 25.03.2019 izdrukas versija

 NEWSCAT projekta par pieejamu tūrismu piektā partneru tikšanās norisinājās šī gada 14. un 15. aprīlī Itālijas pilsētā Albino, Lombardia provincē. Tikšanās piedalījās visas projektā iesaistītās organizācijas no Beļģijas, Itālijas, Spānijas, Bulgārijas, Latvijas, Spānijas, Baleāru salām un Nīderlandes. 

Šī ir pirmspēdējā partneru tikšanās, kuras laikā tika lemts par pēdējiem uzlabojumiem izstrādātajā mācību kursā pirms pilotapmācību sākuma. Apmācību sākums ir paredzēts 23. aprīlī un apmācībās piedalīsies 10 cilvēki no katras partnervalsts. Apmācības tiks veidotas tiešsaistes platformā, kur tās būs pieejamas ikvienam interesentam arī pēc projekta noslēguma. Tikšanās laikā tika lemts, ka dalībniekiem tiks izsniegti visu partneru parakstīti apliecinājumi par dalību mācībās pēc veiksmīgas to pabeigšanas. 

Otra svarīgākā tikšanās tēma bija projekta ilgtspējas nodrošināšana – tika lemts par labākajiem un efektīvākajiem veidiem par to, kā nodrošināt mācību kursa dzīvotspēju un pieejamību arī pēc projekta beigām. Tas būs pieejams internetā visiem interesentiem bez maksas EASPD administrētajā platformā dlot.eu

Papildus, tika lemts par projekta rezultātu izplatīšanas aktivitātēm, to izvērtēšanu un tām darbībām, kas vēl jāveic līdz projekta noslēgumam. Pēdējā lielā aktivitāte tika ieplānota 28. jūnijā Briselē, kad tiks organizēts rezultātu izplatīšanas pasākums 90 cilvēkiem, kā arī visu jūnija mēnesi projekta valstīs notiks individuālas tikšanās ar tūrisma nozares profesionāļiem, lai padarītu projekta rezultātus redzamus un ieinteresētu arvien vairāk tūrisma nozares uzņēmumus motivēt darbiniekus iziet projekta laika izstrādāto tiešsaistes mācību kursu, lai uzlabotu savu pakalpojumu kvalitāti un pieejamību visiem. 


Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »