lat eng rus
Svētdiena, 12. jūlijs, vārda dienas svin: Indriķis, Ints, Namejs

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
EASPD konference un ģenerālā asambleja
ziņa publicēta 25.05.2019 izdrukas versija

LKNDz valdes priekšēdētāja Inga Šķestere un valdes locekle Tamāra Vahļina 2019.gada 15. - 18.maijā piedalījās EASDP Eiropas līmeņa konferencē “Investīcijas sociālos pakalpojumos, investīcijas cilvēkos”, kura notiek Bukarestē, Rumānijā, kā arīEASPD ģenerālajā asamblejā un darba grupās. Atklājot ikgadējo konferencti, EASPD prezidents Jim Crowe uzsvēra: “Lai sniegtu cilvēku ar invaliditāti individuālām vajadzībām atbilstošus pakalpojumus, pirmkārt ir svarīga attieksme, tomēr būtiska loma ir finansējumam”.

 

Konferences divas dienas tika veltītas dažādu sociālo pakalpojumu finansēšanas modeļu analīzei. Pirmajā plenārsesijā tika iezīmētas trīs svarīgas tendences: 1. Arvien lielāka kļūst pakalpojumu saņēmēju loma pakalpojumu attīstībā un pakalpojumu kontrolē. 2. Lai kādu finansēšanas sistēmu pakalpojumu nodrošināšanā izmantotu, tam ir jāveicina inovācijas sociālo pakalpojumu jomā. 3. Lielākai privātā fianansējuma daļas iesaistei ir nozīmīga loma pakalpojumu fleksibilitātē.

Svarīga  konferences ziņa: cilvēkiem ar invaliditāti ir nekavējoties nepieciešamas praktiskas pozitīvas izmaiņas. Nav pieļaujama situācija, ka cilvēkiem būtu jāgaida rindā, lai saņemtu pakalpojumu, kurus tiem ir tiesības saņemt, jo nesaņemot atbilstošu pakalpojumu, cilvēkam ar invaliditāti tiek atņemtas tiesības dzīvot sabiedrībā līdzvērtīgi citiem cilvēkiem!

 

Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »