lat eng rus
Svētdiena, 12. jūlijs, vārda dienas svin: Indriķis, Ints, Namejs

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Aicinām sniegt informāciju par deinstitucionalizācijas procesa norisi valstī
ziņa publicēta 05.06.2019 izdrukas versija

ANO Personu ar invaliditāti tiesību komiteja sesijā Ženēvā 2017.gada 21. un 22. augustā izskatīja pirmo Latvijas nacionālo ziņojumu par ANO Konvencijas "Par personu ar invaliditāti tiesībām" izpildi. Ņemot vērā nacionālā ziņojumā un nevalstisko organizāciju alternatīvos ziņojumos sniegto informāciju (tai skaitā biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” alternatīvajā ziņojumā sniegto informāciju), Latvija saņēma rekomendācijas par konvencijas ieviešanu, kā arī ANO izvirzīja prasību 2019.gadā Latvijai, balstoties uz ANO Komitejas rekomendācijām, ziņot par progresu iekļaujošās izglītības un deinstitucionalizācijas jomās.

Tā kā plānojam gatavot alternatīvo ziņojumu Latvijas oficiālajam ziņojumam, kurā īpašu uzmanību vēlamies vērst uz deinstitucionalizācijas procesa norisi, aicinām ikvienu, kas vēlas iesaistīties, sniegt mums aktuālu informāciju. Informācija, ar kuru dalīsieties, ziņojumā tiks iekļauta tikai apkopotā veidā. Nodrošinām informācijas sniedzēju konfidencialitāti!

 

Ierosinājumam un pārdomām: vai sabiedrībā balstītu pakalpojumu saņemšanas iespējas ir uzlabojušās? Vai mazinājies cilvēku (pieaugušo cilvēku un bērnu) risks nokļūt institucionālā aprūpē? Kādas ir grūtības, ar kurām sastopaties, ja vēlaties saņemt sev/savam tuviniekam/bērnam nepieciešamo sabiedrībā balstītu pakalpojumu? Varbūt Jums ir viedoklis par deinstitucionalizācijas procesa norisi? Varbūt ir vēl kas svarīgs.......?

Lūdzam sūtīt informāciju elektroniski biedrības valdes priekšsēdētājai Ingai Šķesterei uz e-pastu inga.skestere@lkndz.lv (līdz 15.jūnijam).

 ANO rekomendācijas angļu valodā pieejamas: https://tbinternet.ohchr.org/_layouts/15/treatybodyexternal/Download.aspx?symbolno=CRPD%2fC%2fLVA%2fCO%2f1&Lang=en 

Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »