lat eng rus
Piektdiena, 25. septembris, vārda dienas svin: Rodrigo, Rauls

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

 Aicinām pievienoties mūsu komandai!

„Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” kopš 2014. gada sniedz jaunu Dienas aprūpes centra pakalpojumu cilvēkiem ar smagiem garīga rakstura traucējumiem un kompleksiem funkcionāliem traucējumiem. Dienas centrā pakalpojums tiek sniegts 16 klientiem.

Dienas aprūpes centra adrese: Imantas 8.līnija 1 k3, Rīga.

Kopā ar Dienas aprūpes centra komandu ikdienā īstenojam inovatīvu pieeju pakalpojuma sniegšanā un ieviešam jaunas sociālā darba metodes. Mūsu pakalpojums ir vērsts uz mērķtiecīgu habilitācijas procesu, komunikācijas prasmju attīstību, ikdienas prasmju attīstību, nodarbinātības spēju attīstību dienas centra klientiem. Pakalpojums tiek sniegts uz personu centrētā veidā. Pakalpojums ir izveidots ar metodisko atbalstu un sadarbībā ar Vācijas un Zviedrijas kolēģiem.

Ja Tevi saista izaicinājumi – šī ir īstā vieta TEV!

Par vakances pieejamību lūdzam sazināties ar Ingu Šķesteri, tālr. 26176901.
 
   

 Aicinām pievienoties mūsu komandai!

„Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” no šī gada 3.novembra sāks sniegt jaunu Dienas aprūpes centra pakalpojumu cilvēkiem ar smagiem garīga rakstura traucējumiem un kompleksiem funkcionāliem traucējumiem.Dienas centrs plānots 16 klientiem.

Dienas aprūpes centra adrese: Imantas 8.līnija 1 k3, Rīga.

Ceram kopā ar Dienas aprūpes centra komandu īstenot inovatīvu pieeju pakalpojuma sniegšanā un ieviest jaunas metodes. Mūsu pakalpojums būs vērsts uz mērķtiecīgu habilitācijas procesu, komunikācijas prasmju attīstību, ikdienas prasmju attīstību. Pakalpojums tiks sniegts uz personu centrētā veidā. Pakalpojuma izveidošanas posmā saņemsim metodisko atbalstu un sadarbosimies ar Vācijas un Zviedrijas kolēģiem.

Ja vēlies savu ikdienas darbu saistīt ar atbalsta sniegšanu cilvēkiem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams un  Tevi saista izaicinājumi – šī ir īstā vieta TEV!


 
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »