lat eng rus
Piektdiena, 30. oktobris, vārda dienas svin: nadīna, Adīna, Ulla

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Veikta politikas plānošanas dokumentu analīze

 

Cilvēki ar invaliditāti ikdienā spiesti sastapt visdažādākos šķēršļus, kas liedz viņiem strādāt, mācīties un dzīvot līdzvērtīgi pārējiem sabiedrības locekļiem, kas norāda uz nepietiekamu un neefektīvu atbalstu šai sabiedrības daļai.

Lai cilvēku ar invaliditāti vajadzības tiktu ņemtas vērā un īstenotas, tām pirmkārt ir jābūt atspoguļotām valsts plānošanas dokumentos un tikai pēc tam ir iespējams plānot turpmāku konkrētu rīcību situācijas uzlabošanai.

Biedrība „Latvijas kustība par neatkarīgu dzīvi” ir veikusi nacionālā un reģionālā līmeņa plānošanas dokumentu analīzi, lai izvērtētu kuros plānošanas dokumentos un cik atbilstoši ir ietvertas cilvēku ar invaliditāti vajadzības.  Izvērtējumam tika izvēlēti vairāki vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanai būtiski kritēriji - cilvēku ar invaliditāti privātās dzīves iespējamības nodrošinājums, līdzdalības iespējas ikvienā dzīves aktivitātē, nodarbinātības pieejamība, izglītības iespējas mūža garumā. Ņemot vērā analīzē atklāto, ir izstrādāts ziņojums un rekomendācijas, ar kurām tiks iepazīstināti sociālās politikas plānotāji un īstenotāji.

Vienlaikus ir veikta valsts ilgtermiņa plānošanas dokumenta sasaites ar hierarhijā zemākiem plānošanas dokumentiem izvērtējums, atklājot esošās nepilnības plānošanas dokumentu pēctecībā.

Ar izstrādātajiem dokumentiem iespējams iepazīties biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" mājas lapā www.lkndz.lv, sadaļā "Informatīvie resursi".
 
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »