lat eng rus
Piektdiena, 30. oktobris, vārda dienas svin: nadīna, Adīna, Ulla

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Diskusija ""Cilvēks pirmajā vietā" - no plānošanas dokumentiem līdz realitātei

  „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” ir veikusi valsts ilgtermiņa plānošanas dokumentu un politikas plānošanas dokumentu sociālajā jomā analīzi, vērtējot cilvēku ar invaliditāti vajadzību atspoguļojumu, kā arī plānošanas dokumentu savstarpējo sasaisti. Izvērtējumam tika izvēlēti vairāki vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanai būtiski kritēriji - cilvēku ar invaliditāti privātās dzīves iespējamības nodrošinājums, līdzdalības iespējas ikvienā dzīves aktivitātē, nodarbinātības pieejamība, izglītības iespējas mūža garumā. Analīzes gaitā ir atklāta virkne izaicinājumu sociālās politikas plānošanas procesā, nodarbinātības jomā un sociālo pakalpojumu nodrošināšanas jomā, uz kuriem biedrība vēlas vērst uzmanību un kuriem ir svarīgi meklēt un rast risinājumus. Tāpēc biedrība aicina ieinteresētās puses uz diskusiju „„Cilvēks pirmajā vietā”- no plānošanas dokumentiem līdz realitātei”, kas notiks 2011. gada 15.jūnijā plkst. 15.00 ES mājā, Sarunu istabā (1.stāvā), Aspazijas bulvārī 28.

Diskusijā tiks skarti tādi jautājumi, kā cilvēku ar invaliditāti vajadzību ietvērums plānošanas dokumentos, kā arī vidēja termiņa un īstermiņa plānošanas dokumentu sasaiste ar ilgtermiņa plānošanas dokumentiem; sabiedrības izpratni par vienlīdzīgām iespējām veicināšana, izmantojot esošos resursus; nodarbinātības formu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem dažādošanu un NVO sektora iespējamā loma šajā procesā; esošo sociālo pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanas iespējamiem risinājumi.

Diskusiju vadīs sabiedrības procesu veicinātāja, eksperte Ausma Pastore. Ar izstrādāto analīzi un ziņojumu varat iepazīties biedrības mājas lapā www.lkndz.lv, sadaļā "Informatīvie resursi".


 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »