lat eng rus
Piektdiena, 16. aprīlis, vārda dienas svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Uzsākta projekta "Not Patients, but Citizens with Rights - changing social care training to a human rights Based model using ECC" īstenošana
ziņa publicēta 22.11.2012 izdrukas versija


 

 Biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" ir uzsākusi projekta   "Not Patients, but Citizens with Rights - changing social care training to a human rights Based model using ECC" (NPBCWR) īstenošanu.
Projekts tiek ieviests vienlaikus 15 Eiropas Savienības valstīs un to īsteno 16 projekta partneri. Projektu koordinē Eiropas pakalpojumu cilvēkiem ar invaliditāti sniedzēju associācija (EASPD) un tā ieviešanas ilgums ir 24 mēneši -  no 01/11/2012 līdz 31/10/2014.
Projekts tiek īstenots Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci daudzpusējo projektu inovāciju nodošanai ietvaros.
Projekta mērķis ir mainīt pakalpojumu cilvēkiem ar invaliditāti sniegšanas veidu, pārejot no medicīniskā aprūpes modeļa, uz cilvēktiesībās balstītu sociālās aprūpes modeli, atbilstoši ANO Konvencijai par personu ar invaliditāti tiesībām un īstenot šo pāreju ar Eiropas Aprūpes Sertifikāta (ECC) palīdzību.

Projekta īstenošanas laikā katrā partnervalstī, arī Latvijā, tiek izstrādātas un ieviestas divas mācību programmas:

1) mācību programma pasniedzējiem, kuri turpmāk nodrošinās neformālās mācību programmas primārās aprūpes personālam pasniegšanu;
2) mācību programma primārajam aprūpes personālam, kurš strādā ar cilvēkiem ar invaliditāti.
‍LKNDz ir viena no partnerēm, kura piedalās mācību materiālu izstrādē. Mācību programma tiek aprobēta atbilstoši katras dalībvalsts normatīvajam regulējumam un tiek tulkota katras dalībvalsts nacionālajā valodā.
‍Katrā projekta dalībvalstī tiek īstenoti divi pilota mācību kursi primārās aprūpes personālam .

‍Plānots, ka projekta īstenošanas laikā vairākās dalībvalstīs ECC sertifikāts oficiāli tiks atzīts , kā neformālās izglītības sertifikāts un ECC partnerībai pievienosies trīs jaunas dalībvalstis.

 ECC sertifikāta mājas lapa:  http://www.eccertificate.eu 

   

Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācijaatspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »