lat eng rus
Piektdiena, 16. aprīlis, vārda dienas svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Īstenots pirmais pilotkurss
ziņa publicēta 06.06.2013 izdrukas versija

Pateicoties Siguldas novada vēlmei uzlabot savu primārās aprūpes sniedzēju zināšanu un izpratnes līmeni, pēc iespējas tuvinot to kopējam Eiropas līmenim, LKNDz pirmo vienotās Eiropas mācību programmas primārās aprūpes darbiniekiem organizēja Siguldā. Piltokursā piedalījās 20 dalībnieki, kuri ikdienā sniedz primārās aprūpes pakalpojumus cilvēkiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem.Pēc kursa noklausīšanās, dalībniekiem ir iespēja kārtot eksāmenu Eiropas Aprūpes Sertifikāta iegūšanai.  

Divu dienu intensīvās mācībās dalībnieki guva vispusīgas zināšanas tādos jautājumos, kā sociālā darba vērtības; dzīves kvalitātes nodrošināšana pakalpojumu saņēmējiem; darbs ar riska situācijām; vardarbības atpazīšana un prevencija pakalpojumos; pozitīva komunikācija; darba drošība u.c.
Kursa dalībniekiem bija iespēja analizēt konkrētas situācijas ikdienas darbā, tā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praktisko darbu.
‍Gan pilotkursa dalībnieki, gan pasniedzēji atzina, ka pilotskurss ir sasniedzis plānoto mērķi un ir uzskatāms par efektīvu, līdz ar to nākotnē būtu ieviešams kā neformālās izglītības mācību kurss Latvijā primārās aprūpes sniedzējiem.
‍Pilotkurss nodrošina  nepieciešamo zināšanu kopumu veiksmīgai Eiropas Aprūpes Sertifikāta ieguvei. LKNDz oktobrī plāno organizēt otro pilotkursu, uz kuru pieteikšanās tiks uzsākta septembrī.


     

Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »