lat eng rus
Piektdiena, 16. aprīlis, vārda dienas svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Veiksmīgi īstenots otrais pilot kurss primārās aprūpes sniedzējiem
ziņa publicēta 04.11.2013 izdrukas versija

Pateicoties Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstam, veiksmīgi īstenots otrais Eiropas vienotās mācību programmas pilot kurss primārās aprūpes sniedzējiem. Šoreiz mācību kurss tika piedāvāts aprūpes personālam, kurš strādā ilgstošas sociālās aprūpes institūcijās. Izdevību piedalīties mācībās izmantoja četru Rīgas pilsētas ilgstošas sociālās aprūpes centru darbinieki.


 

Pēc pirmā pilot kursa pasniegšanas, tika apkopoti un analizētu mācību dalībnieku viedokļi par mācību programmu. Balstoties uz šiem viedokļiem biedrības pasniedzēji veica nelielas izmaiņas mācību saturā, kā arī mācību programmā tika iekļauti vairāk praktiski piemēri par situācijām ikdienas darbā. Otrajā pilot kursā piedalījās 24 dalībnieki no sociālās aprūpes centriem „Stella Maris”, „Mežciems”, „Gaiļezers” un „Ezerkrasti”. Mācību kurss tika organizēts interaktīvā formātā, dodot iespēju kursa dalībniekiem ne tikai gūt teorētiskas zināšanas, bet arī apspriest dažādas ikdienas problēmsituācijas, ar kurām nākas saskarties sniedzot aprūpi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Izvērtējot mācību kursa rezultātus, tika gūts apstiprinājums faktam, ka mācību kurss varētu sniegt nozīmīgu ieguldījumu primārās aprūpes kvalitātes uzlabošanā ilgstošas sociālās aprūpes institūcijās. Jāuzsver, ka mācību kurss varētu dot nozīmīgu ieguldījumu medicīniskās pieejamas mazināšanai un sociālā invaliditātes modeļa attīstībā. Mācību kurss tiks piedāvāts kā neformālās izglītības programma gan pašvaldībām, gan Labklājības ministrijai.


 

Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.


 

Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »