lat eng rus
Piektdiena, 16. aprīlis, vārda dienas svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 
Projekta partneru tikšanās Čehijas Republikā
ziņa publicēta 04.03.2014 izdrukas versija

26 – 28.februārī projekta partneri un ECC jaunās dalībvalstis tikās  Uherske Hradiste, Čehijas Republikā, lai izvērtētu projekta īstenošanas gaitu un sasniegtos rezultātus. Tikšanās laikā projekta partneriem no 16 valstīm pievienojās 3 jaunu ECC dalībvalstu – Francijas, Grieķijas, Nīderlandes, pārstāvji. Līdz ar jauno partneru pievienošanos ECC šobrīd ir pieejams jau 21 Eiropas valstī.


 

Tikšanās laikā projekta partneri apsprieda Eiropas vienotās mācību programmas primārās aprūpes sniedzējiem pilotkursu īstenošanu gaitu. Mācību programma ir iztulkota un adaptēta visās 16 projekta dalībvalstīs, kā arī visās valstīs ir notikuši pilot mācību kursi. Latvijas pieredze tika uzskatīta kā īpaša , jo Latvija ir vienīgā projekta dalībvalsts, kur viens no mācību kursiem tika pasniegts tieši ilgstošas sociālās aprūpes institūciju personālam. Latvijas pārstāvis uzsvēra, ka mācību kursa norises gaita apliecināja, ka aprūpes personāls ir atvērts jaunām zināšanām un būtu gatavs pārmaiņām, kas ir svarīgas pakāpeniskai pārejai uz sabiedrībā balstītiem pakalpojumiem.

Tikšanās laikā tika analizēti Inovācijas ieviešanas izpētes rezultāti. Inovācijas ieviešanas izpētes anketu izstrādāja „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”. Visi projekta partneri ir aizpildījuši anketu un anketas rezultāti tiks izmantoti konsolidēta ziņojuma izstrādei par mācību programmas inovatīviem aspektiem un to ietekmi uz valstu sociālo pakalpojumu sistēmām.

Projekta partneri tikšanās laikā strādāja pie kvalitātes nodrošināšanas sistēmas ECC eksāmenam un vienotajai mācību programmai, kas ir īpaši svarīgi ja sertifikāts un mācību programma ir vienlaikus pieejami tiek lielā skaitā dalībvalstu.

Tikšanās laikā partneri apmeklēja senioru ilgstošas sociālās aprūpes centru, kurā pakalpojums tiek sniegts vairāk kā 100 senioriem. Atzinīgi tika novērtēta sniegtā pakalpojuma kvalitāte un tas, ka pakalpojuma sniegšanā īpaša uzmanība tiek vērsta uz senioru aktīvu dzīves pozīciju.

 

  Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
 
ECC sertifikāts: jaunas  zināšanas - jaunas iespējas
Komandas darbs
Darba grupu darbs - radoši risinājumi
ECC komanda

Vārds:*
E-pasts:*
Aplūkot atsauksmes (0)
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaSākumsSākumsSākumsSākumsCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »