Šī lapa ir izdrukāta no LKNDZ.lv
http://lkndz.lv/lv/?s=1287658573&fu=read&id=400
ziņa publicēta 25.03.2019

NEWSCAT projekta tikšanās

 NEWSCAT projekta par pieejamu tūrismu piektā partneru tikšanās norisinājās šī gada 14. un 15. aprīlī Itālijas pilsētā Albino, Lombardia provincē. Tikšanās piedalījās visas projektā iesaistītās organizācijas no Beļģijas, Itālijas, Spānijas, Bulgārijas, Latvijas, Spānijas, Baleāru salām un Nīderlandes. 

Šī ir pirmspēdējā partneru tikšanās, kuras laikā tika lemts par pēdējiem uzlabojumiem izstrādātajā mācību kursā pirms pilotapmācību sākuma. Apmācību sākums ir paredzēts 23. aprīlī un apmācībās piedalīsies 10 cilvēki no katras partnervalsts. Apmācības tiks veidotas tiešsaistes platformā, kur tās būs pieejamas ikvienam interesentam arī pēc projekta noslēguma. Tikšanās laikā tika lemts, ka dalībniekiem tiks izsniegti visu partneru parakstīti apliecinājumi par dalību mācībās pēc veiksmīgas to pabeigšanas. 

Otra svarīgākā tikšanās tēma bija projekta ilgtspējas nodrošināšana – tika lemts par labākajiem un efektīvākajiem veidiem par to, kā nodrošināt mācību kursa dzīvotspēju un pieejamību arī pēc projekta beigām. Tas būs pieejams internetā visiem interesentiem bez maksas EASPD administrētajā platformā dlot.eu

Papildus, tika lemts par projekta rezultātu izplatīšanas aktivitātēm, to izvērtēšanu un tām darbībām, kas vēl jāveic līdz projekta noslēgumam. Pēdējā lielā aktivitāte tika ieplānota 28. jūnijā Briselē, kad tiks organizēts rezultātu izplatīšanas pasākums 90 cilvēkiem, kā arī visu jūnija mēnesi projekta valstīs notiks individuālas tikšanās ar tūrisma nozares profesionāļiem, lai padarītu projekta rezultātus redzamus un ieinteresētu arvien vairāk tūrisma nozares uzņēmumus motivēt darbiniekus iziet projekta laika izstrādāto tiešsaistes mācību kursu, lai uzlabotu savu pakalpojumu kvalitāti un pieejamību visiem.