lat eng rus
Svētdiena, 24. janvāris, vārda dienas svin: Krišs, Ksenija, Eglons

 

Par mumsAktualitātes
Kontakti
Iespējas
Ziedot
Neatkarīga dzīve
Projekti
"NVO fonda" projekts
"NVO fonda" projekts2
NPBCWR
Kapacitātes stiprināšana
Dzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģija
NEWSCAT
Darbība EASPD
IB-Behindertenhilfe
ECC sertifikāts
Informatīvie resursi
Grupu dzīvokļi
Dienas centrs
SVEČU DARBNĪCA
Pārejas posms
Fotogalerija
Privātuma politika
Ieeja biedriem:
 

Projekta partneru tikšanās Rīgā

Tikšanos partneriem organizējām LKNDz dienas aprūpes centrā, lai dotu iespēju tikties ar jauniešiem ar smagiem attīstības traucējumiem, kuri kopā ar saviem ģimenes locekļiem ir regulāri tūrisma pakalpojumu lietotāji. Esot LKNDz dienas centrā, protams, nevar paiet garām sveču darbnīcai. Pēc aktīva darba pie projekta devām iespēju mūsu kolēģiem izjust sveču gatavošanas relaksējošo atmosfēru.

Projektu ir plānots noslēgt 2019.gada vasarā. Tā rezultātā tūrisma profesionāļiem, uzņēmējiem un tūrisma jomas studentiem būs iespēja apgūt nepieciešamās prasmes un iemaņas, lai nodrošinātu augstākā līmeņa servisu visiem klientiem, tādējādi paaugstinot sava uzņēmuma un personīgo konkurētspēju. 

Mums bija liels lepnums uzņemt pie sevis dažādu valstu pārstāvjus, lai parādītu Latvijas krāšņo rudeni, kā arī kopīgi apmeklētu tūristu un vietējo iemīļotas vietas, piemēram, baudīt saulrietu virs Rīgas jumtiem omulīgajā restorānā Herbārijs un apskatīt Vecrīgu Latvijas simtgades priekšvakarā. 

Lai viesi aizbrauktu no mums ne tikai ar brīnišķīgām atmiņām, dāvājām viņiem arī DOTTS darinātos dāvanu maisiņus ar tautu meitu un pašu darinātās sveces, kas tapa LKNDz dienas centra sveču darbnīcā. 


   
Projekta partneri gatavo NEWSCAT iedvesmotas sveces
   
 
E-līdzdalības platforma
Sociālie pakalpojumi
Anketa sociālo pakalpojumu izvērtējumam
Nejaušs foto
AktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesAktualitātesProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiProjektiFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaFotogalerijaCēsis 2011Cēsis 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Madona 2011Sigulda 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Rīga 2011Kapacitātes stiprināšanaDzīves kvalitātes vērtēšanas metodoloģijaNPBCWRNPBCWRNPBCWRNPBCWRSVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCASVEČU DARBNĪCANEWSCATNEWSCAT
Jautājums:
Kāds ir Tavs viedoklis par valstī uzsākto deinstitucionalizācijas procesu?
Atbildēt!
 
Šī mājas lapa ir veidota ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”.
  IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ EIROPAS SAVIENĪBA
Copyright © 2010.Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »